Özgür Usta

Profesyonel Wordpress KullanıcısıWeb TasarımcıMakale Yazarı

Yeni Blog Açacaklar İçin Başlangıç Rehberi

Yeni blog yazmaya başlayacaklar için adım adım  başlangıç rehberi oluşturmaya karar verdim. Burada zaman buldukça blog hakkında sıfırdan başlayarak tüm bilgileri vermeye çalışacağım. Güncelleme: 30.04,2019  + Vakit  buldukça güncellenecek…
Blog : insanların  duygu düşünce ve ya becerilerini online olarak insternet ortamında anlatması  bir nevi kendini  online ortamda sunması gibidir.
Blog açmak kolaydır. Blog yazmak zordur. Blog; ücretsiz blog hizmeti verilen internet kaynaklarından ya da  barınma alanı ve özel alan adı alarak  kendi kaabiliyetleriniz ile açabileceğiniz online web günlüğüdür.
Alan adı ( Domain) blogunuzun ya da  internet sitenizin tabela ismidir.
Eğer  ücretsiz blog hizmeti veren ( Blogger, blogcu vs) bir site kullanmıyorsanız  dosyalarınızı ve ya uygulamalarınızı barındırmak için kiraladığınız web arsanızdır.
Blog ayarları  çok detaylı bir konu. WordPress ve ya  blogger üzerine onlarca kitao yazılabilir.
Blog yazarak neler yapılabilir. Blog yazmak para kazandırabilir mi. Blog yazarak zengin olan var mı ? Blog yazmak ne kazandırır ? Blog nasıl açılır? Blog yazma nasıl bırakılır? Türkiye’ de ve Dünya ‘da en iyi  blog yazarları kimdir? İlk blog kimindir ? Kafamda deli sorular hepsinin cevabını buradan vereceğim
Blog ve google adsense bağlantısı konusunda uzun bir yazı yazmayı planlıyorum.
Saygıyla  Kalın Özgür USTA

Lütfen Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp İletişim