Özgür Usta

Profesyonel Wordpress KullanıcısıWeb TasarımcıMakale Yazarı

Ne Dediler ?

Yaptığımız işler yapacaklarımızın teminatıdır…

Bu güne kadar bir çok iş teslim ettik. Bu işler bazen proje şeklinde bazen de günübirlik çözülen işler şeklinde çıktı karşımıza. Her ne kadar part- time olsa da  aldığımız tüm işlerde emek, özveri ve iş sadakati ile çalıştık. Emek verdiğimiz tüm projeleri zamanında teslim ettik ve arkamızdan laf ettirmedik.

Müşterilerimizden

istikrarla devam eden  16 yıl

İnternet ortamında yaptığım işleri çoğunlukla wmaracı ve R10 üzerinden alırım. Bu sitelerde referanslar kısmında bazı üyelerin yaptığı geribildirimleri ve ticaret notlarını paylaşıyorum. ( Resimler Temsilidir. )

Ahmet Ardalı
Ahmet Ardalı

WM Aracı

Özgür Usta ile wmaracı üzerinden tanıştım. 1 adet websitesi aldım. Zamanında teslim etti ve satış sonrasında desteği hiç esirgemedi. Güvenle ticaret yapabilirsiniz..

Emre Dede
Emre Dede

R10

Özgür Bey ile R10  üzerinden tanıştım. Kendisine firma rehberi sitesi için PHP  bot yazdırdım. Ödeme yaptıktan sonra 1 gün içinde teslim etti. İstediğimden de güzel oldu ve stabil çalışıyor. Ticaret konusunda gözü kapalı güvenebilirsiniz.

Emrah Kaya
Emrah Kaya

Engilish Time

Özgür Bey ile wmaracı üzerinden bir ticaretimiz oldu. Kendisine ingilizce içerikle sitemiz için yabancı dilde makale için ulaştık. İşleri zamanında ve layıkı ile teslim etti.