Özgür Usta

Profesyonel Wordpress KullanıcısıWeb TasarımcıMakale Yazarı

Özgür Usta Kimdir ?

Windows 98′ le başlayan serüven  …

Zonguldak  ilinin  Devrek  ilçesine  bağlı bir köyde dünyaya geldim. İlk ve Orta öğretimimi  Beycuma İlköğretim Okulu’ nda tamamladım. Liseyi Beycuma Çok Programlı Lisesi’ nde tamamladıktan sonra  ikinci senemde  Süleyman Demirel Üniversitesi Atabey MYO Pazarlama  bölümünü  kazandım. Üstün Başarı ile  bitirdiğim okulumdan sonra pazarlama ve satış konusunda kendimi geliştirmeyi  amaçlayıp  bir  çok sertifika  programı ve eğitimlere katıldım. İş hayatım hep satış ve pazarlama  sektöründe  oldu.

İş deneyimine telemarketing ile  başladım. Bunun yanı sıra aktif pazarlama, saha satış faaliyetleri dahil  pazarlamanın neredeyse tüm evrelerinde yer aldım. Şu an özel bir şirkette satış  ve pazarlama temsilcisi olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda  part – time  olarak  wordpress ve web hizmetleri işleri yapıyorum. A – Z  wordpress kurulumları, BOT yazılımları, eklenti ve uygulama entegrasyonları, çeviri ve makale hizmetleri gibi bir çok konuda  çözüm üretmekteyim.  

Eğitim ve Seminerler

Gelişim her insanda olur. Ama eğitim herkesi geliştirmez.

Kendimi geliştirmek  ve  pazarlama  alanında ilerlemek için bir çok  eğitim ve seminere katıldım. Profesyonel anlamda katıldığım eğitimlerin bazıları aşağıdaki  gibidir.

 • Mar 2002 - ...

  Bilişim - Bilgisayar Eğitim Sertifikası

  M.E.B. ÇIRRAKLIK VE YAYGIN EĞİTİM
 • Ara 2007 - ...

  Kalite - Denetim - (Toplam Kalite Eğitimi Sertifikası)

  AVRASYA ULUSLARARASI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
 • Ara 2007 - ...

  Kalite - Denetim - (İç Denetçilik Sertifikası)

  AVRASYA ULUSLARARASI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
 • Mar 2008 - ...

  ETKİLİ SATIŞ TEKNİKLERİ

  AVRASYA ULUSLARARASI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
 • Mar 2008 - ...

  ETKİLİ İLETİŞİM TEKNİKLERİ

  AVRASYA ULUSLARARASI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK